рыболовный маркет
(099) 950-48-22
(067) 981-71-09
Мы работаем
для Вас!
Читайте новый раздел на сайте
"Заметки увлеченного рыбака и охотника"

Коротко про головне...

На цей раз вирішили з донькою не гаяти часу на марне просижування на не зручниому камінні, а поїхати на селяву під захід сонця. Близько 19.30 год. приїхали на старе місце (третя дамба середньої коси м.Бердянськ), поки розклались, загодувались почало темніти. І хоча намагався ретельно підготуватись - взяв три ліхтарі (два наголовних і один переносний), наче перевірив наявність світлячків, але всеж виявилось, що світлячки не того діаметру (2,2мм), а ліхтарі в умовах сутінків на камінних брилах не дуже допомагають. Але тут нам на допомогу прийшов один з наших колег - місцевих рибалок, який люб*язно поділився з нами світлячками потрібного діаметру і попросив відзвітувати про результати нічної риболовлі, що я зараз і роблю.

 Одразу після закидання донька витягла крупненьку селявку, потім ще одну ... і тут почалось - запутування та відривання оснащення, перевертання ємності з наживкою, упускання виловленої риби в щілини між каміннями...  Я стійко держався! На цей раз так як і в попередній ловила рибу тільки моя донечка, а я у якості обслуговуючого персоналу ледве встигав віднослювати одне пошкоджене оснащення поки вона ретельно розправлялась з іншим. Біля 22.00 год. підійшов якийсь новий вид хижої риби (насправді це мабудь всім відомий вид, а тільки я  не знаю що це):

Тут вона вже без луски (за дружиною не встигнеш):

Прошу колег повідомити кого це ми впіймали. Заздалегідь вдячний за участь.

Біля 23-ї години, коли оснащення на обох вудках вже не можливо було відновити в похідних умовах, а моє терпіння вже було майже вичерпано (кого це там рибловля заспокоює) з нашого відра вистрибнула прутка  селявка і впала в розщілину між каміннями. Не змігши дістати її я заспокоїв донечку сказавши, що місцевим пацюкам же теж щось потрібно їсти... Після цього від моєї дівчинки негайно надійшла пропозиція збиратись додому бо вона зненацька дуже зголодніла. Висновок: фільтруй базар. Так закінчилась наша нічна риболовля з результатом у два десятки рибинок різної величини та видів (основна маса селяви, одна тарань та чотири голови поки не відомого мені виду, який я надіюсь мої колеги мені допопможуть розпізнати):

Об авторе: Дмитрий
Отзывы:
4 года назад
Рыбка похожа на азовскую селедку, обычно она держится мористее, но иногда подходит к берегу
Мне тут подсказали, что возможно это пузанок
Возможно и пузанок. У фоток пропорции изменены, поэтому плохо видно. Ориентировался по первой фотографии.
Да, согласен. Фотки не фонтан

Написать отзыв

Цитата
Вы можете перейти в корзину или продолжить покупки
Перейти в корзину
Продолжить покупки
Комментировать